- LENOVO

Цена
€87 12 / 170 39 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Lenovo - Storage cable kit - for ThinkSystem SR630 V2 7Z70, 7Z71
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| General | |
|---|---|
| Storage Cable Type | Storage cable kit |
| Connectivity | |
| Cable Kit Details | - 75 cm |
| Compatibility Information | |
| Designed For | Lenovo ThinkSystem SR630 V2 7Z70, 7Z71 |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Designed For | Lenovo ThinkSystem SR630 V2 7Z70, 7Z71 |
| Storage Cable Type | Storage cable kit |
| Cable Kit Details | - 75 cm |
| Тегло | 0.00кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип съхранение | DAS |
| Форм фактор | M.2 |
| Слотове за дискове (count) | 0 |
| Дисков интерфейс | NVMe |
| Максимален капацитет (TB) | 0 |
| Хост интерфейс | SAS 12Gb |
| Размер на дисковете | 2.5" |
| Hot-Swap дискове | Не |
| Резервирано захранване | Не |
| Кеш памет (GB) | 0 |
| RAID нива | Без |
| Брой контролери (count) | 0 |
| Тегло | 0.00кг |
LENOVO ISG ThinkSystem SR630 V2 M.2 Cable Kit
Надградете вашия сървър ThinkSystem SR630 V2 с оригиналния Lenovo M.2 Cable Kit. Комплектът включва необходимите кабели за свързване на M.2 дискове към дънната платка, осигурявайки бързо зареждане или локално съхранение за виртуализация и кеширане.
Ключови Предимства
- Безпроблемна интеграция — Проектиран специално за ThinkSystem SR630 V2, гарантира перфектно пасване и съвместимост.
- Подобрена производителност — Поддържа NVMe M.2 дискове за изключително бърз достъп до данни и ниска латентност.
- Надеждна свързаност — Оригиналните Lenovo кабели осигуряват цялост на сигнала и дълготрайна надеждност.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Съвместимост | Lenovo ThinkSystem SR630 V2 |
| Съдържание на комплекта | Кабели за свързване на M.2 диск |
| Поддържан интерфейс | NVMe (M.2) |
| Форм фактор | Комплект кабели |
Какво има в кутията
- M.2 Cable Kit
- Документация
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.





